ŠD Železničar
    Aktualne zadeve Vse o odigranih in prihajajočih turnirjih Člani ŠD Železničar Galerija fotografij s turnirjev Kontaktne informacije Povezave do zanimivih strani  
   
 
Sponzorji:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
©2009 ŠD Železničar
 

Pokal Slovenskih železnic 2018

     
    | Razpis | Rezultati | Stanje | Galerija slik |
Najboljši šahisti Ljubljane:
1.
2.
3.

   
Stanje
M. Ime
SLO rating
Kat,
I
II
Skupaj
1. Zorko Dušan
2342
MK
100
98,1
198,1
2. Brinovec Dušan
2279
MK
97,7
92,4
190,2
3. Timagin Piotr
2444
FM
95,5
94,3
189,8
4. Tisaj Domen
2261
MK
93,3
82,2
175,5
5. Amon Nejc
2253
FM
87,1
79
166,1
6. Brinovec David
2315
MK
69,2
85,5
154,7
7. Jeran Boštjan
2206
MK
83,2
66,2
149,4
8. Petek Primož
2139
MK
74,2
70,2
144,4
9. Ivanec Dezider
2091
MK
77,7
60
137,7
10. Kodela Matjaž
2041
I
72,5
64,9
137,4
11. Šolmajer Luka
2059
MK
79,5
57,7
137,2
12. Skok Boris
2093
MK
67,6
67,5
135,2
13. Torkar Boris
2023
II
61,7
73
134,8
14. Mikac Tomaž
2084
FM
70,8
63,7
134,5
15. Jeraj Zlatko
2149
MK
52,5
76
128,5
16. Vučko Maja
2013
WI
81,3
41,3
122,7
17. Šljivič Milorad
1837
75,9
39
114,9
18. Črepan Marjan
2382
FM
0
100
100
19. Babič Miroslav
1877
IV
45,8
52,3
98,1
20. Šubelj Jan
2328
MK
0
96,2
96,2
21. Simičak Metod
1838
II
46,8
49,3
96,2
22. Brežan Jožef
1752
55
39,8
94,8
23. Grčar Janez
1798
III
57,6
36,8
94,3
24. Veskovič Džemal
1978
I
42,7
51,3
94
25. Simončič Silvo
2125
MK
91,2
0
91,2
26. Bratovič Blaž
2310
FM
0
90,7
90,7
27. Barle Janez
2283
IM
89,1
0
89,1
28. Ule Evald
2281
MK
0
88,9
88,9
29. Jančigaj Sašo Valentin
1775
IV
34,7
53,4
88,1
30. Urh Zala
2158
WFM
0
87,2
87,2
31. Logar Metod
2138
MK
85,1
0
85,1
32. Tomažič Martin
1803
I
51,3
32,7
84
33. Marn Jan
2212
III
0
83,8
83,8
34. Rici Jurij
1857
39,9
42,2
82
35. Halilov Esad
1911
III
37,2
43,9
81,1
36. Čepon Dušan
2338
MK
0
80,6
80,6
37. Štrajhar Albin
1790
II
33,2
47,4
80,6
38. Kodela Marko
1911
I
40,8
38,2
79
39. Perič Bernard
2349
MK
0
77,5
77,5
40. Skok Jože
2116
MK
0
74,5
74,5
41. Kamenšek Ivan
1785
II
41,7
30,8
72,5
42. Djurič Petar
2209
MK
0
71,6
71,6
43. Kunčič Milenko
1855
II
28,2
43
71,2
44. Brežnjak Štefan
1829
36,4
34,6
71
45. Ivelja Vojislav
1637
I
47,9
22,5
70,4
46. Trussevich Simon
1982
0
68,9
68,9
47. Gorjup Lojze
1773
IV
38,1
29,6
67,7
48. Djajič Miodrag
1838
II
35,5
32
67,6
49. Topolovec Vid
1793
III
39
28,5
67,4
50. Sivčevič Nusret
1874
I
66,1
0
66,1
51. Matjačič Zlatko
1818
32,4
33,3
65,7
52. Plaskan Jure
2334
MK
64,6
0
64,6
53. Kalaš Stanislav
2041
I
63,1
0
63,1
54. Peršl Bojan
2143
MK
0
62,4
62,4
55. Vošpernik Zdravko
2232
M
0
61,2
61,2
56. Grum Andrej
1815
II
60,3
0
60,3
57. Korent Žiga
1704
III
24,6
35,3
59,9
58. Šimnic Franci
1955
MK
0
58,9
58,9
59. Petek Peter
2070
MK
58,9
0
58,9
60. Ocepek Marjan
1774
II
30,3
26,8
57,1
61. Keršič Matej
2199
MK
0
56,6
56,6
62. Bogovčič Jure
1720
27,6
29
56,6
63. Petek Francka
1959
WM
56,3
0
56,3
64. Butala Marjan
2037
MK
0
55,5
55,5
65. Šimunovič Vinko
1781
29,6
25,3
54,9
66. Petrovič Andrija
2001
III
0
54,4
54,4
67. Musič Gojko
1999
I
53,8
0
53,8
68. Ferkolj Alojz
1582
27
24,3
51,3
69. Koderman Ivan
1803
25,8
24,8
50,6
70. Bajec Borut
1900
II
0
50,3
50,3
71. Hečimovič Edi
1690
III
23
27,4
50,3
72. Kodrič Vladimir
2046
MK
50,2
0
50,2
73. Hribar Janez
2020
MK
49
0
49
74. Koštič Kasim
1747
I
0
48,4
48,4
75. Mihelič Vesna
2039
WII
0
46,5
46,5
76. Posavec Zvone
1509
III
22,4
23,9
46,3
77. Lazarevič Djordje
1805
II
0
45,6
45,6
78. Orel Mušič Simona
1921
WFM
0
44,7
44,7
79. Borštar Dušan
1878
II
44,7
0
44,7
80. Papež Viktor
1855
MK
43,7
0
43,7
81. Slatnar Janez
1624
II
20,5
22,1
42,5
82. Tisaj Igor
1615
III
20,9
20,8
41,7
83. Redžič Rusmir
1835
0
40,5
40,5
84. Dornik Primož
1500
20
20
40
85. Djurdjevič Stanko
1873
I
0
37,5
37,5
86. Paternoster Janez
1915
III
0
36
36
87. Jurič Marko
1883
I
0
34
34
88. Novakovič Gosto
1863
I
33,9
0
33,9
89. Cvetkov Risto
1914
II
31,7
0
31,7
90. Škarabot Peter
1653
0
31,4
31,4
91. Kutin Dušan
1901
I
31
0
31
92. Ivelja Branko
1779
0
30,2
30,2
93. Savič Mihajlo
1739
28,9
0
28,9
94. Pečnik Primož
1882
II
0
27,9
27,9
95. Šelih Mario Carlos
1890
26,4
0
26,4
96. Kadirič Ibrahim
1721
II
0
26,3
26,3
97. Miletič Momčilo
1567
0
25,8
25,8
98. Čičič Boško
1763
III
25,2
0
25,2
99. Stanič Vitko
1717
I
24
0
24
100. Djekanovič Nenad
1953
IV
23,5
0
23,5
101. Sušnik Tomaž
1687
IV
0
23,4
23,4
102. Čižman Gregor
1694
II
0
22,9
22,9
103. Filippovskiš Nikita
1753
21,9
0
21,9
104. Premk Simon
1593
0
21,6
21,6
105. Debevec Katarina
1680
WII
21,4
0
21,4
106. Pongrac Alojzija
1537
WM
0
21,2
21,2
107. Sušnik Ambrož
1508
0
20,4
20,4
 

 

PARTNERJI POKALA SLOVENSKIH ŽELEZNIC

 

STRAN V IZDELAVI